התחברות לחברים

מחברים, מתאמים ואביזרי חיבור

דף הבית >> מגוון המוצרים שלנו >> אביזרי אופטיקה לתקשורת מחשבים >> מחברים, מתאמים ואביזרי חיבור
קופסאות הסתעפות :
 
        
 24C Splicing Box                                            12C  Splicing Box
 Suitable for 24Pcs Duplex SC SM Adaptor     Suitable for 6Pcs Duplex SC SM Adaptor
 Size 265x254x65 mm                                      Size 125x132x35 mm


 
מתאמים :

LC QUAD MM
 כפול LC
כפול SC
SC Simplex
ST Simplex
LC SM כפול SM
SM SC כפול
 כפול LC OM-3 OM3
 כפול SC OM-3

         


מחברים :
              
LC  MM זכר
SC MM
                                                                                                                                                                                                       
                     
קלוזר לסיבים אופטיים :






 

 
 

> צפו בסרט על המוצרים שלנו 
 

  
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 

לייבסיטי - בניית אתרים